ProPlan Dog Adult 7+ Medium & Large Sensitive Skin 14kg

Kód zboží10588
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:1 588
Cena bez DPH:1 233 ,- Kč
Cena s DPH:1 418 ,- Kč    52.52 €

Koupit toto zboží Ks

ProPlan Dog Adult 7+ Medium & Large Sensitive Salmon Skin 14kg je kompletní a vyvážené krmivo pro sedmileté a starší citlivější psy.

Krmivo obsahuje minimální počet zdrojů bílkovin, což redukuje možnost nepříznivých reakcí psů citlivých na krmivo.

Vysoce tolerovaná receptura obsahuje omezený počet zdrojů bílkovin (losos, rýže a kukuřice) a žádnou pšenici, sóju nebo hovězí maso.Toto krmivo s lososem pomáhá odstranit problémy běžně spojené s drážděním citlivé kůže.

Pro Plan Senior Salmon & Rice má ideální poměr bílkovin a tuků, který pomáhá udržovat svalovou hmotu, podporovat imunitní systém a přispívá k zachování a regeneraci tělesných tkání. Obsahuje omega 3 mastné kyseliny, které pomáhají zklidnit kůži psa.Granule jsou snadno rozkousatelné a omezováním tvorby zubního plaku a kamene přispívají ke zdraví zubů.

Losos jako jediný zdroj živočišných bílkovin pro snadné trávení a omezení potravní citlivosti. Bílkoviny vysoké kvality a přírodní antioxidanty pro zachování silného imunitního systému. Vitamíny, zinek a směs omega 3 a 6 mastných kyselin pro posílení ochrany kůže a zachování lesklé srsti. Vysoká hladina omega 3 mastných kyselin pro zdravé klouby a snadný pohyb starších psů.Purina Proplan Senior, Sensitive podobné

ProPlan Dog Adult 7+ Medium & Large 14kg

ProPlan Dog Adult 7+ Medium & Large 14kg 221

1 567 KčDoporučujeme navštívit


(C) 2003 - 2021 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz