Proplan Dog Adult Large Robust 14kg

Kód zboží10554
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:1 527
Cena bez DPH:1 185 ,- Kč
Cena s DPH:1 363 ,- Kč    50.48 €

Koupit toto zboží Ks

Proplan Dog Adult Large Robust Chicken & Rice 14kg. Receptura vyvinutá speciálně pro psy velkých plemen s hmotností 25kg a více.

Požadavky na výživu každého psa se mění v průběhu jeho života. Psi velkých plemen (vážící více než 25kg) mají své specifické požadavky na výživu, které může být obtížné pokrýt.

Váš pes se neodlišuje pouze svým vzhledem, ale i svými požadavky na výživu. Nejedná se jen o větší porce a větší sousta, ale především o přesně vyvážený obsah bílkovin, vitamínů a minerálů, který pokryje specifické potřeby jeho těla.

Psi velkých plemen jsou zvláště náchylní k problémům s klouby a kostmi. Jejich vyšší hmotnost více zatěžuje chrupavčitou tkáň. Navíc přirozená tendence a schopnost těchto psů zhltnout potravu bez kousání může způsobit problémy s trávením.

Pro Plan Adult Large Breed splňuje všechny tyto požadavky na výživu psů velkých plemen a nejen to.

Stejně jako všechny ostatní receptury krmiv Pro Plan je i Adult Large Breed vyroben z vysoce kvalitních surovin. Hlavní složkou je kuřecí maso, které je výborným zdrojem bílkovin, rýže představuje zdroj vysoce stravitelných uhlohydrátů, které Vašemu psovi dodávají dostatek energie. Pro Plan také neobsahuje žádná umělá barviva, konzervanty ani ochucovadla. Místo toho používá vitamín E jako přírodní antioxidant, který pomáhá podporovat zdravý imunitní systém.

Složení:
Kuřecí maso (19%), rýže (16%), kukuřice, kukuřičný lepek, pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, ovesná vláknina, dehydrované bílkoviny z tuňáka, živočišný tuk (konzervován směsí tokoferolů), vedlejší živočišné výrobky, řepná dužina, hydrolyzovaný slunečnicový olej (1%), sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, difosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, minerální látky, L-lysin, DL-methionin, síran měďnatý pentahydrát (měď 12 mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (alfa-tokoferol) 155 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg. S antioxidantem: směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu.Purina Proplan Adult, Sensitive podobné

ProPlan Dog Adult Medium 14kg

ProPlan Dog Adult Medium 14kg 228

1 272 Kč

ProPlan Dog Adult Medium Sensitive Digestion 14kg

ProPlan Dog Adult Medium Sensitive Digestion 14kg 228

1 331 Kč

ProPlan Dog Adult Medium Sensitive Skin 14kg

ProPlan Dog Adult Medium Sensitive Skin 14kg 228

1 336 Kč

ProPlan Dog All Size Adult Performance 14kg

ProPlan Dog All Size Adult Performance 14kg 228

1 363 Kč
Doporučujeme navštívit


(C) 2003 - 2021 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz